A Secret Weapon For Тварини
A Secret Weapon For Тварини
Blog Article
Отрута – потужний засіб захисту і нападу, що використовується багатьма тваринами. Від яскравих жаб до потайних змій, ці істоти володіють смертоносною зброєю.
Ця стаття присвячена тваринам, які вражають своїми унікальними здібностями та характеристиками. Тут ви знайдете най-най у тваринному світі, справжніх рекордсменів за різними параметрами: розміром, швидкістю, отруйністю, силою, тривалістю життя та іншими дивовижними особливостями.
● Верблюди мають три повіки, щоби захистити очі від піщаних бурь.
Усі написані нижче відомості про тварин взяті з достовірних джерел, в тому числі інтернет-енциклопедії «Вікіпедія».
Інгібітори ароматази: призначення та список препаратів
У людини зі словом «тварина» часто асоціюються такі поняття, як дикі і домашні тварини, ссавці наземні хребетні мешканці.
Зоологія — наука, що вивчає світ тварин та їх взаємозв'язки з навколишнім середовищем. Зоологія являє собою цілу систему наукових дисциплін, кожна з яких має своє завдання і свої об'єкти дослідження. Протозоологія вивчає одноклітинних тварин, гельмінтологія — паразитичних червів, карцинологія — ракоподібних, арахнологія — павукоподібних, ентомологія — комах, малакологія — молюсків, іхтіологія — риб, батрахологія — земноводних, герпетологія — Тварини плазунів, орнітологія — птахів, мамаліологія — ссавців.
Риби, зокрема гуппі, демонструють свою культуру шляхом шлюбного поведінки.
Бегемоти народжують дітей під водою, ймовірно щоб захистити їх від падіння.
Найотруйніші тварини: Небезпечні володарі смертельної зброї
Для дорослих диких кішок нявкання взагалі не характерне в жодних ситуаціях.
Цей ефект пояснюється особливою будовою нервових волокон восьминогів, які навіть після смерті реагують на натрій який міститься в соусі і змушує м’язи скорочуватися.
Та інакше і не може бути: копитні тварини з’їдають дуже багато рослин, яких на одному місці не збереш. Крім того, їх завжди переслідують хижаки, і вижити може тільки той, хто здатний швидко бігати.
Дикі тварини ростуть і живуть в природі без участі людини. Вони самостійно шукають їжу і житло, захищають потомство.